KONST / Litografier / Färglitografi 12699147
*
nr 1269 9147
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 augusti 2019
kl 20:06:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/8 18:57:40
1
300 kr
19/8 17:52:05
2
200 kr
19/8 17:52:05
1
250 kr (Budbetjänt)
19/8 17:53:34
2
300 kr
19/8 17:53:34
1
300 kr (Budbetjänt)
19/8 19:24:19
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22
-
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39
-
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1269 9147
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Segelbåt. Numrerad 215/290. Ej signerad. Motivet: 53x47 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 augusti 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 18/8 18:57:40 | 1 | 300 kr |
| 19/8 17:52:05 | 2 | 200 kr |
| 19/8 17:52:05 | 1 | 250 kr (Budbetjänt) |
| 19/8 17:53:34 | 2 | 300 kr |
| 19/8 17:53:34 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
| 19/8 19:24:19 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad marin marinmotiv segelbåt segelbåtar segelfartyg segelskuta segelskutor
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8061 Färglitografi
2 st, Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Son, ytterm..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:22 -
8171 Färglitografi
Birger Halling (1907-1996), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:07
-
8039 Färglitografi
efter Pablo Picasso, numrerad 8/500, "Flamengo dan..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:39 -
8225 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:53 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51



